V případě Vašeho zájmu
o sondy Pro-Tec nás kontaktujte:

+420 722 132 440

SONDY PRO-TEC

Špičkové sondy pro elektroepilaci a termokoagulaci.

Jedinečná funkce Pro-Tec: pro efektivní, bezpečné a pohodlné ošetření elektroepilací nabízejí sondy Pro-Tec elektrologům jedinečné vlastnosti.

SecurGard

Každá sonda je individuálně zabalena a její obal zaručuje, že bude sterilní po dobu pěti let.

MicroGard

Zaoblená špička MicroGard poskytuje nejměkčí vložení a zároveň zabraňuje špičce sondy propíchnutí vlasového folikulu, protože umožňuje elektrologovi cítit odpor, jakmile dosáhne dna vlasového folikulu.

SterGard

Jistota použití správné sondy na základě barevného kódu, SterilGard umožní potvrzení správného kalibru. Tento barevný límec také chrání sondu před kontaminací, zabraňuje kontaktu stopky s kůží, chrání držitele sondy před buněčnými nečistotami. Usnadňuje instalaci sondy do držáku.

Sondy Pro-Tec

používají lékařsky tepelně odolný teflon a nabízejí dva typy izolace, které se mohou přizpůsobit jakékoli situaci:

IsoGard

– spodní část ¾ sondy je izolována.

IsoBlend

– spodní polovina sondy je izolována.

Kalibr sondy se liší podle standardů každé značky. Při elektroepilaci používající jednorázové sondy značky Pro-Tec kalibry mezi 1 (nejmenší) – 5 (největší).

Volba sondy musí být provedena s ohledem na velikost a hloubku chloupku, stejně jako velikost vlasového ostia.

Obecně platí, že čím jemnější chloupky, tím je menší kalibr.

„Vždy mějte na paměti, že vaše konkrétní sada znalostí a dovedností je to, co z vás dělá profesionála v odstraňování chloupků. Neváhejte se zeptat a hledat přesnější informace o přístrojích, nástrojích a vybavení, které používáte, pomůže vám poskytnout ještě lepší léčbu vašim klientům!“

  • Sdílet