Apilus Cleo Blend 256 a Cleo Flash 128

TECHNOLOGIE 2. GENERACE, NEKOMPROMISNÍ SPOLEČNÍK!

Moderní doba v procesu trvalé epilace si dnes žádá inovativní technologie. Začínáte s trvalou epilací metodou elektroepilace a hledáte jednoduchý, počítačem řízený elektroepilační zařízení?

Apilus Cleo™ je snadno použitelné elektroepilační zařízení, které přináší trvalé výsledky.

Apilus Cleo s frekvencí 13,56 MHz je k dispozici ve dvou různých verzích a umožňuje přidat do zařízení pokročilejší funkce, aby vyhovovaly současným i budoucím potřebám.

V případě Vašeho zájmu
o tento přístroj nás kontaktujte:

+420 722 132 440

Cleo Flash Apilus 128

Pokud chcete svým klientům nabídnout trvalé odstranění chloupků, začněte s verzí Apilus Cleo Flash 128, elektrolýzním systémem nabízejícím techniku Flash 1/100 a programy pro použití s izolovanými sondami, které se snadno používá a přináší trvalé výsledky s vysokými ziskovými maržemi.
Poté přejděte na verzi Apilus Blend 256, vylepšenou verzi, která nabízí ještě více možností a režimů léčby.

Vezměte prosím na vědomí, že školení je součástí pouze jednotky Cleo Blend Unit a oba stroje zahrnují 3letou záruku na hlavní obvodovou desku.

Apilus Cleo Blend 256

Používá 13,56 MHz rychlou frekvenci a digitální technologii pro přesné a efektivní ošetření.
Zahrnuje termolýzu a elektrolýzu, dvě pohodlné techniky, které rychle odstraní všechny typy chloupků.
Nabízí 128 uživatelsky přívětivých programů, které vás provedou úpravou vašich parametrů, pro všechny oblasti těla a typy vlasů.
Zahrnuje automatickou funkci pro převod programů pro použití s izolovanými sondami, takže nemusíte přemýšlet o snížení nastavení.
Přidejte k jeho funkcím zjednodušený režim Blend, ideální řešení pro zdeformované vlasy.
Nabízí Toleranční test, základní funkci pro nastavení vaší Blend léčby podle citlivosti vašeho klienta.
Přidává řadu programů Blend, celkem 256 pro usnadnění vaší práce.

POPIS METODY

V závislosti na použité technice ničí elektrický pulz vlasový kořínek buď tepelným nebo chemickým působením. Zde je stručný přehled různých metod, které Apilus nabízí pro bezbolestné, účinné a trvalé odstranění chloupků:

ELEKTROLÝZA

– (galvanická) Naše tělo se skládá ze soli a vody. Kombinací slané vody a stejnosměrného proudu vzniká hydroxid sodný. Tato chemická reakce ničí vlasové regenerační buňky ve vlasovém folikulu.

TERMOLÝZA

– (vysokofrekvenční také známá jako krátkovlnná diatermie) Tato metoda aplikuje zlomek sekundy impuls střídavého proudu na kořen vlasového kořínku. To vytváří teplo, které ničí regenerační buňky. Teplo je produkováno s nízkou intenzitou v kožní tkáni kolem konce sondy.

BLEND

 Kombinace výše uvedených dvou metod, kdy teplo z termolýzy urychluje chemickou reakci hydroxidu sodného vzniklého při elektrolýze. Vlasový kořínek je zničen teplem i chemickým působením současně.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

1 běžný probeholder
1 nožní spínač
1 červený kabel
1 černý kabel
1 více elektrodový násadec
1 výměnná válečková elektroda
1 pryžová desková elektroda
1 houbovitý („spontex“) kryt pro tyčovou elektrodu

UPOZORNĚNÍ

Vezměte prosím na vědomí, že školení je součástí a oba přístroje zahrnují 3letou záruku na hlavní obvodovou desku.