V případě Vašeho zájmu
o tento přístroj
nás kontaktujte:

+420 722 132 440

Apilus xCell Pro

Něco více než dokonalost

Apilus xCell Pro nastavuje nový standard v oblasti 100 % trvalé epilace tím, že zvyšuje účinnost, rychlost a pohodlí svých předchůdců na zcela novou úroveň. Sofistikovaný design s dotykovou obrazovkou, personalizované léčebné programy a jedinečná rádiová frekvence 27,12 MHz, to vše dohromady poskytuje dokonalou kombinaci účinnosti a výkonu.

Sofistikovaným designem přístroje s překlopnou hliníkovou skříní jsme dokázali vytvořit elegantní, ergonomickou a efektivní konstrukci. Navíc díky dotykové obrazovce a intuitivnímu navigačnímu systému je používání Apilus xCell potěšením.

Dotyková obrazovka s vysokým rozlišením
Apilus xCell dodá vašemu dni nával barev a zároveň vám zjednoduší práci. Jeho dotyková obrazovka nabízí rychlou odezvu, vysoké rozlišení a perfektní viditelnost. Jeho barvy jsou živé a formát je ideální.
Intuitivní navigace v Apilus xCell je jednoduchá a příjemná. Díky jeho revolučnímu vizuálnímu rozhraní rychle zjistíte, jak snadno zvládnete vše, co potřebujete.

Ergonomická sklopná skříň
Pokročilá technologie vyžaduje pokročilý design. Díky své výsuvné přední části je Apilus xCell nejergonomičtějším a nejpraktičtějším zařízením svého druhu. Kromě toho, že je propracovaný, dokonale se přizpůsobí vašemu zornému poli, bez ohledu na vaši pozici.

Mimořádný komfort a efektivita
Pokud je dnešní elektrolýza účinná, rychlá a velmi pohodlná, je to jistě díky unikátní radiofrekvenci 27,12 MHz Apilus. Apilus xCell posouvá tuto technologii do ještě větších výšin tím, že kombinuje umělou inteligenci se zvýšeným výkonem a vynikajícím komfortem. Celosvětově unikátní design Apilus xCell využívá ultrarychlou rádiovou frekvenci 27,12 MHz. Vzhledem k tomu, že tato frekvence je až 6krát rychlejší než u jiných přístrojů na odstraňování chloupků, Apilus xCell soustředí energii intenzivněji na kořen chloupku, takže trvalé výsledky mnohem rychleji u všech typů chloupků.
Apilus xCell je o 35 % výkonnější než Apilus Junior 3G.

Inteligentní programy
Apilus xCell nabízí kompletní sadu léčebných programů podle oblasti těla, typu vlasů a pohlaví klienta. Efektivita, bezpečnost a pohodlí zaručeny!
Funkce APIL (Úrovně umělé inteligence Pro-Tec) překalibruje programy podle typu a velikosti použitých sond. To optimalizuje vámi zvolené nastavení, a tím zvyšuje efektivitu ošetření a pohodlí.
Palubní počítač Apilus xCell automaticky upravuje intenzitu proudu podle úrovně vlhkosti ošetřované oblasti, což umožňuje mnohem pohodlnější ošetření.
Přepracovaný obvod galvanického proudu progresivně zmírňuje zvýšení a snížení intenzity, aby poskytoval optimální úroveň pohodlí během ošetření směsí nebo kataforézou.

Výjimečné pohodlí
Díky ultrarychlé rádiové frekvenci 27,12 MHz a exkluzivním technikám nabízí Apilus xCell bezkonkurenční úroveň pohodlí pro trvalé odstranění chloupků. Ve skutečnosti se ošetření provádí tak rychle, že pocit je sotva patrný. K odstranění nežádoucího ochlupení stačí pouhé tisíciny sekundy! Díky tak vysokému komfortu se Apilus xCell stal preferovaným řešením pro všechny tělesné partie a typy klientů, včetně těch nejcitlivějších!

Jednotlivé klientské soubory
Apilus xCell dokáže do své paměti uložit přes 1000 klientských souborů. Každý soubor obsahuje osobní informace a historii ošetření, včetně režimů a programů používaných pro každou ošetřovanou oblast. Toto je snadný způsob, jak zvýšit péči o zákazníky!

Lékařské záznamy
Každý soubor je uložen v zařízení Apilus xCell v kombinaci s podrobným zdravotním stavem vašeho zákazníka. Tato funkce usnadňuje kontrolu, zda neexistují nějaké kontraindikace léčby nebo jiné body, které je třeba vzít v úvahu. Apilus xCell vám tyto vlastnosti připomene na začátku každého ošetření.

Statistika léčby
Jak dlouho trvá trvalé odstranění chloupků v určité oblasti? xCell Pro vám umožňuje rychle odpovědět na tuto otázku, protože ukládá informace o všech ošetřeních vašich klientů pro každou oblast těla. Kromě jednoduchého poskytování užitečných informací zákazníkům tato funkce pomůže prodat vaše služby!

Návštěvní kalendář
Apilus xCell pokryje vše! Na konci každé procedury vám připomene zadat další schůzku s klientem do kalendáře a automaticky uloží data do souboru klienta. Pro usnadnění každodenní práce s harmonogramem lze vytisknout seznam nadcházejících procedur spolu se jménem a telefonním číslem klienta.

Jednoduchá fakturace
Apilus xCell má jednoduchý fakturační systém a funkci správy příjmů. Ve skutečnosti, protože ukládá všechny vaše ceny a také dobu trvání každého postupu, stačí na konci akce kliknout na tlačítko a vytisknout fakturu! Je to tak jednoduché! Navíc dokáže vypočítat váš příjem na základě výsledků za určité období (týden, měsíc atd.)

Předplacené karty
Se zařízením xCell Pro můžete svým klientům nabídnout předplacené karty pro službu depilace. To umožňuje zvýšit loajalitu zákazníků a trvale poskytovat rychlejší zisky. A vaši zákazníci si užijí pohodlnější způsob platby a těží z hodinové sazby ve svém oblíbeném salonu!

Pro profesionály ve svém oboru
Pro ty, kteří si přejí mít co nejvíce pod kontrolou všechny parametry a mít k dispozici všechny dostupné způsoby a režimy elektrolýzy, klasické i nejmodernější a nebývale komfortní.

Zkušení elektrologové
Pro ty, kteří chtějí dnes pozvednout kvalitu své procedury na maximální úroveň, dosáhnout co největší efektivity a komfortu pro klienta.

REŽIMY

VYČNÍVAT Z DAVU!

Kromě renomovaných léčebných režimů jako PicoFlash, Synchro a EvoluBlend nabízí Apilus xCell elektrologům dvě nové metody odstraňování chloupků: MeloFlash a SynchroBlend. V kombinaci s novými programy speciálně optimalizovanými pro muže a ženy budou tyto exkluzivní techniky vašimi nejlepšími spojenci při dosažení 100 % trvalého odstranění chloupků v rekordním čase!

MeloFlash
Novinka MeloFlash je metoda termolýzy prováděná v setinkách sekundy. Vzhledem k tomu, že doba impulsu je delší a intenzita je mírnější, produkované teplo se ve folikulu rozptýlí více. Tato technika je ideálním řešením pro silné, hluboké nebo dehydrované vlasy.

SynchroBlend
Nová/Volitelná Metoda SynchroBlend aplikuje vrstvený galvanický proud několika pikoimpulzů, proložených periodou tepelné relaxace. Tato technika, navržená pro hrubé deformované anagenní vlasy, může být kombinována s pohybem bulby a musí být provedena s izolovanými sondami IsoBlend.

PicoFlash
Technika termolýzy PicoFlash v důsledku své výjimečné rychlosti umožňuje velmi lokalizovanou a přesnou koagulaci na bázi vlasového folikulu a zároveň zabraňuje difúzi tepla do okolních tkání. Nabízí cílené ničení buněk odpovědných za opětovný růst všech typů vlasů, to vše na úrovni pohodlí, které vaše klienty jistě velmi mile překvapí.

Multiplex
Technika MultiPlex kombinuje pomalou termolýzu s ultrarychlým pulzem PicoFlash. Pomalá termolýza vytváří mírné zahřívání folikulu, zvyšuje jeho poréznost a tím i účinnost PicoFlash pulzu. Umožňuje intenzivní destrukci ideální pro obtížné nebo mírně deformované chloupky.

Synchro
(patentováné) Volitelně Metoda Synchro nabízí nepřekonatelnou účinnost při odstraňování obtížných nebo hluboce zakořeněných chloupků. Jeho současná aplikace několika pikoimpulzů, z nichž každý trvá od 2 do 5 tisícin sekundy, proložených periodou tepelné relaxace, umožňuje intenzivní destrukci všech zárodečných buněk. Tato technika musí být kombinována s pohybem a vedena izolovanými sondami.

EvoluBlend
Volitelné Metoda EvoluBlend se vyznačuje progresivně zesilovanou aplikací galvanického proudu, počínaje intenzitou 0 mA a zvyšující se na úroveň tolerance vašeho pacienta. Současně je aplikován termolytický proud 27,12 MHz, který zajišťuje efektivní a pohodlné ošetření i těch nejobtížnějších vlasů.

MODALITY – REŽIMY

Termolýza
PicoFlash
MeloFlash
MultiPlex
Synchro

Směs
PicoBlend
OmniBlend
MultiBlend
EvoluBlend
SynchroBlend

Následné ošetření /
Kosmetická péče
Cata Ion +*
Cata Ion -*
Cata IonoMassage + *
Cata IonoMassage – *

PROGRAMY

Přizpůsobení
22 oblastí (11/mužů – 11/žen)
10 velikostí vlasů
3 typy sond (INOX, ITH, IBL)
5 kalibrů sond

Správa záznamů o klientech
Statistiky ošetření – základní
Port USB pro obnovu dat a aktualizace

SPECIFICKÉ FUNKCE

Funkce
Test hydratace kůže, test příslušenství a test tolerance směsí*
Zobrazení U.L. a E.L.
Provozní režim bez pedálů
2 výstupní připojovací porty pro držáky sond
a zařízení Vitaphase*

Elektronický obvod
Exkluzivní rádiová frekvence 27,12 MHz
Milisekundová doba odezvy
Progresivní galvanický proud
Automatická reakce na kompenzaci hydratace
Mikroprocesor MP/XCL-25
Bezpečnostní systém Watch Dog XCL
Splňuje všechny lékařské normy
Univerzální napájecí adaptér

Design
Barevný dotykový displej a uživatelsky přívětivá navigace
Ergonomická hliníková skříňka s výklopným víkem
Držáky na příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

2 držáky jehel (1 standardní a 1 krátký)
1 červený kabel
1 černý kabel
2 elektrody pro elektrolýzu (1 tyč, 1 deska)
1 multifunkční držák elektrody
1 sada 4 elektrod
1 pedál
1 USB klíč
1 stylus

ROZMĚRY:
Výška otevřené: 40 cm (15,7 po) zavřené: 17 cm (6,7 po)
Šířka otevřené: 42 cm (16,5 po) zavřené: 42 cm (16,5 po)
Hloubka otevření: 31 cm (12,2 po) zavření: 39 cm (15,4 po)

HMOTNOST: 7,7 kg (17 lb)

  • Sdílet