V případě Vašeho zájmu
o tento přístroj nás kontaktujte:

+420 722 132 440

Apilus xCell Pur

Požadujete dokonalost? Toto je naše odpověď!

Pokud je dnes elektrolýza účinná, rychlá a bezbolestná, je to jen díky unikátní frekvenci 27,12 MHz. Apilus xCELL Pur je jediné zařízení na světě, které pracuje na této frekvenci! Impulsy v tisícinách sekundy jsou tak rychlé, že pocity jsou sotva znatelné. Proto je Apilus eCell Pur ideální volbou pro všechny části těla, dokonce i pro ty nejcitlivější klienty!

Získejte vyjímečný komfort a účinnost

Apilus xCell Pur nastavuje nový standart v oblasti 100 % trvalé epilaci tím, že zvyšuje účinnost, rychlost a pohodlí svých předchůdců na zcela novou úroveň. Patentovaná a exluzivní technologie, avantgardní desing, intuitivní navigace, sofistikovaný design s dotykovou obrazovkou, personalizované léčebné programy a jedinečná rádiová frekvence 27,12 MHz, to vše dohromady poskytuje dokonalou kombinaci použitelnosti a výkonu. Apilus xCell Pur posouvá tuto technologii k ještě vyšší úrovně tím, že kombinuje umělou inteligenci se zvýšeným výkonem a vynikajícím komfortem.

Apilus xCell Pur aplikuje 6krát rychleji než ostatní přístroje na odstranění chloupků a xCell intenzivněji soustředí energii na kořínek vlasu, což zaručuje rychlé a trvalé výsledky pro všechny typy vlasů.

Rychlejší výsledky
Celosvětově unikátní design Apilus xCell využívá ultrarychlou rádiovou frekvenci 27,12 MHz. Vzhledem k tomu, že tato frekvence je až 6krát rychlejší než u jiných přístrojů na odstraňování chloupků, Apilus xCell soustředí energii intenzivněji na kořen chloupku, takže trvalé výsledky jsou viditelné mnohem rychleji u všech typů chloupků.

Vyšší výkon
Apilus xCell je o 35 % výkonnější než Apilus Junior 3G a o 10 % výkonnější než Apilus Platinum. Tato dodatečná síla poskytuje rychlejší koagulaci, a tudíž vyšší úroveň pohodlí a účinnosti.

Výjimečné pohodlí
Díky ultrarychlé rádiové frekvenci 27,12 MHz a exkluzivním technikám nabízí Apilus xCell bezkonkurenční úroveň pohodlí pro trvalé odstranění chloupků. Ve skutečnosti se ošetření provádí tak rychle, že pocit je sotva patrný. K odstranění nežádoucího ochlupení stačí pouhé tisíciny sekundy! Díky tak vysokému komfortu se Apilus xCell stal preferovaným řešením pro všechny tělesné partie a typy klientů, včetně těch nejcitlivějších!

REŽIMY

VYČNÍVAT Z DAVU!

Kromě renomovaných léčebných režimů jako PicoFlash, Synchro a EvoluBlend nabízí Apilus xCell elektrologům dvě nové metody odstraňování chloupků: MeloFlash a SynchroBlend. V kombinaci s novými programy speciálně optimalizovanými pro muže a ženy budou tyto exkluzivní techniky vašimi nejlepšími spojenci při dosažení 100 % trvalého odstranění chloupků v rekordním čase!

MeloFlash
Novinka MeloFlash je metoda termolýzy prováděná v setinkách sekundy. Vzhledem k tomu, že doba impulsu je delší a intenzita je mírnější, produkované teplo se ve folikulu rozptýlí více. Tato technika je ideálním řešením pro silné, hluboké nebo dehydrované vlasy.

SynchroBlend
Nová/Volitelná Metoda SynchroBlend aplikuje vrstvený galvanický proud několika pikoimpulzů, proložených periodou tepelné relaxace. Tato technika, navržená pro hrubé deformované anagenní vlasy, může být kombinována s pohybem bulby a musí být provedena s izolovanými sondami IsoBlend.

PicoFlash
Technika termolýzy PicoFlash v důsledku své výjimečné rychlosti umožňuje velmi lokalizovanou a přesnou koagulaci na bázi vlasového folikulu a zároveň zabraňuje difúzi tepla do okolních tkání. Nabízí cílené ničení buněk odpovědných za opětovný růst všech typů vlasů, to vše na úrovni pohodlí, které vaše klienty jistě velmi mile překvapí.

Multiplex
Technika MultiPlex kombinuje pomalou termolýzu s ultrarychlým pulzem PicoFlash. Pomalá termolýza vytváří mírné zahřívání folikulu, zvyšuje jeho poréznost a tím i účinnost PicoFlash pulzu. Umožňuje intenzivní destrukci ideální pro obtížné nebo mírně deformované chloupky.

Synchro
(patentováné) Volitelně Metoda Synchro nabízí nepřekonatelnou účinnost při odstraňování obtížných nebo hluboce zakořeněných chloupků. Jeho současná aplikace několika pikoimpulzů, z nichž každý trvá od 2 do 5 tisícin sekundy, proložených periodou tepelné relaxace, umožňuje intenzivní destrukci všech zárodečných buněk. Tato technika musí být kombinována s pohybem a vedena izolovanými sondami.

EvoluBlend
Volitelné Metoda EvoluBlend se vyznačuje progresivně zesilovanou aplikací galvanického proudu, počínaje intenzitou 0 mA a zvyšující se na úroveň tolerance vašeho pacienta. Současně je aplikován termolytický proud 27,12 MHz, který zajišťuje efektivní a pohodlné ošetření i těch nejobtížnějších vlasů.

MODALITY – REŽIMY

Termolýza
PicoFlash
MeloFlash
MultiPlex
Synchro

Směs
PicoBlend
OmniBlend
MultiBlend
EvoluBlend
SynchroBlend

Následné ošetření /
Kosmetická péče
Cata Ion +*
Cata Ion -*
Cata IonoMassage + *
Cata IonoMassage – *

PROGRAMY

Přizpůsobení
22 oblastí (11/mužů – 11/žen)
10 velikostí vlasů
3 typy sond (INOX, ITH, IBL)
5 kalibrů sond

Správa záznamů o klientech
Statistiky ošetření – základní
Port USB pro obnovu dat a aktualizace

SPECIFICKÉ FUNKCE

Funkce
Test hydratace kůže, test příslušenství a test tolerance směsí*
Zobrazení U.L. a E.L.
Provozní režim bez pedálů
2 výstupní připojovací porty pro držáky sond
a zařízení Vitaphase*

Elektronický obvod
Exkluzivní rádiová frekvence 27,12 MHz
Milisekundová doba odezvy
Progresivní galvanický proud
Automatická reakce na kompenzaci hydratace
Mikroprocesor MP/XCL-25
Bezpečnostní systém Watch Dog XCL
Splňuje všechny lékařské normy
Univerzální napájecí adaptér

Design
Barevný dotykový displej a uživatelsky přívětivá navigace
Ergonomická hliníková skříňka s výklopným víkem
Držáky na příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ

2 držáky jehel (1 standardní a 1 krátký)
1 červený kabel
1 černý kabel
2 elektrody pro elektrolýzu (1 tyč, 1 deska)
1 multifunkční držák elektrody
1 sada 4 elektrod
1 pedál
1 USB klíč
1 stylus

ROZMĚRY: 40 cm (15,7 palce) x 42 cm (16,5 palce) x 31 cm (12,2 palce)
HMOTNOST: 7,7 kg (17 lb)

  • Sdílet