O NÁS

Epilační salón Apilacare.cz se sídlem v Ostravě, vznikl na podzim v roce 2020 na základě zahraničních zkušeností s elektroepilací.

Hlavním posláním je osvěta a změna obecného postoj k elektrolýze, který je stále vnímán jako bolestivý, traumatický a nákladný.

Naše technologie přístrojů Apilus jsou schváleny podle nejpřísnějších norem a uznávány hlavními hráči ve světě kosmetické estetiky, takže vám poskytujeme jistotu, pokud jde o účinnost a bezpečnost.

Hlavním cílem je ukázat v praxi, že použití moderních profesionálních přístrojů pro elektroepilaci je praktické a ekonomické řešení nejen pro profesionály v oboru, ale i pro začínající kolegy a kolegyně v oborech kosmetiky. Podpořit projekt pro vznik nového kosmetického oboru elektrolog, na základě informovanosti a vzdělanosti. Nabídnout našim i vašim zákazníkům tu nejlepší péči v oblasti epilace. Jelikož jsme národ Slovanský, kde světlá pokožka a světlé vlasy patří k naší prioritě a kráse, jedinou volbou v odstranění chloupků trvale je technologie ELEKTROLÝZA.

Apilacare.cz se stala v roce 2021 oficiálním distributorem kanadské společnosti DECTRO International pro Českou republiku. Dodává na náš trh přístroje patentované ultramoderní technologie APILUS s programy pro elektrolýzu a termolýzu v procesu epilace, kosmetickou sadu pro péči před a po epilaci s názvem ACTION DE GALA, unikátní jednorázové sondy PRO-TEC IsoGard a IsoBLend.

Naše podnikatelská vize je vytvořit v České republice akreditované středisko pro budoucí kolegy a kolegyně v oboru elektrog, kteří budou stejně uznáváni jako v zahraničí.
Společnost DECTRO International je celosvětově uznávaným lídrem ve svém oboru a distribuuje všechny své produkty do více než 35 zemí po celém světě.

Od roku 1978 navrhuje a vyrábí specializovaná zařízení určená pro globální trh s trvalou epilaci a estetickou péči. Důkladné porozumění moderním technikám a ovládání špičkových patentovaných technologií, včetně vlastního vývoje, umožnilo DECTRO International průlom v této oblasti. Všechna zařízení jsou vyráběna výhradně v Kanadě.

Apilacare.cz zahájila svou činnost dne 01.10.2020 podle obchodního rejstříku v Ostravě.

Ředitelka a jednatelka společnosti: Ing. Šárka Issa, lektorka

www.apilacare.cz

Připravujeme a nabízíme

• pro profesionály i začátečníky v oboru epilace, kteří mají zájem zajistit nebo zvýšit kvalitu
svého zákroku na maximální možnou úroveň a docílit co nejlepší efektivitu a pohodlí pro klienta
• školení a zácvik na jednotlivých přístrojích APILUS v rámci komplexních kurzů
• prodej přístrojů a jejich příslušenství
• servisní služby
• poradenství
• prodej jednorázových sond značky PRO-Tec IsoGard a IsoBlend pro epilační přístroje
• prodej kosmetické sady ACTION DE GALA pro před a po epilační péči

Apilacare

Výhradní distributor
kanadské společnosti Dectro International
pro Českou republiku

Skin Care & Elektrology

Pobočka Ostrava
Hladnovská 2078/20
Slezská Ostrava
710 00

Pobočka Brno
(provozní doba pátek, objednávky jen telefonicky)
Solniční 5
Brno
602 00

IČ: 09307699

+420 722 132 440
info@apilacare.cz
www.apilacare.cz

www.facebook.com/apilacare.cz
www.instagram.com/apilacare.cz

  • Sdílet