NAŠE NABÍDKA

Apilacare Vám nabízí širokou řadu produktů a přístrojů.
Jsme oficiální distributor kanadské společnosti Dectro International pro Českou republiku.

Dnes je elektrolýza jediným způsobem, jak se zbavit nechtěných chloupků. Díky modernímu vybavení může být postup elektroepilace bez bolesti a anestézie.

Klíčové výhody pro vedení společnosti Apilus
Díky moderní technologii způsobily přístroje Apilus revoluci v ošetřeních trvalého odstranění chloupků. Tvůrci Apilus navrhli nejmodernější počítačovou elektrolýzu, která omezuje úroveň destrukce ve vlasovém folikulu a zaměřuje se pouze na zárodečné buňky. To následně chrání pokožku a zabraňuje růstu nových vlasů.

Obr. Přístroje Apilus s novou úrovní komfortu a skvělou účinností.

Apilus nabízí pokročilou technologii s prokázanou účinností v oblasti trvalé epilace. Naše systémy Apilus, které se používají v tisících center po celém světě, znovu a znovu prokázaly, že poskytují účinnější a pohodlnější ošetření a také mnohem rychlejší trvalé výsledky než jakákoli jiná metoda odstraňování chloupků.

Díky svým výkonným obvodům a stabilním proudům nabízí Apilus profesionálním elektrologům přesné možnosti a optimální nastavení, které poskytují výsledky, které hledáte. Konečně se můžete rozloučit s nechtěným ochlupením, ať už se jedná o ochlupení na obličeji nebo na těle.

Apilus, šetrná cesta ke 100 % trvalému odstranění chloupků. Nespokojte se s ničím jiným!

 

Naše nabídka přístrojů k zakoupení:

Apilus Junior 3G

Apilus Junior 3G nabízí elektrologovi snadné použití, oblíbené techniky Flash a Omni-Blend spolu s účinností a šetrností hodnou značky Apilus! Tento základní model vám bezpochyby umožní provést proceduru trvalého odstranění chloupků tím nejpohodlnějším způsobem!

Apilus Senior 3G

Apilus Senior 3G je rychlá, výkonná a komfortní technologie provozu na frekvenci 13,56 MHz s pulsy v tisícinách sekundy pro nejpohodlnější a nejefektivnější postup. O 25 % výkonnější než Junior 3G. Zařízení vám nabízí nejen celý arzenál potřebných režimů, pokročilou a rychlou termolýzu, ale také dvě exkluzivní patentované režimy MultiPlex a MultiBlend pro nejpohodlnější a nejefektivnější procedury.

Apilus xCell Pur

Pokud je dnes elektrolýza účinná, rychlá a bezbolestná, je to jen díky unikátní frekvenci 27,12 MHz. Apilus xCELL Pur je jediné zařízení na světě, které pracuje na této frekvenci! Impulsy v tisícinách sekundy jsou tak rychlé, že pocity jsou sotva znatelné. Proto je Apilus eCell Pur ideální volbou pro všechny části těla, dokonce i pro ty nejcitlivější klienty!

Apilus xCell Pro

Apilus xCell Pro nastavuje nový standard v oblasti 100 % trvalé epilace tím, že zvyšuje účinnost, rychlost a pohodlí svých předchůdců na zcela novou úroveň. Sofistikovaný design s dotykovou obrazovkou, personalizované léčebné programy a jedinečná rádiová frekvence 27,12 MHz, to vše dohromady poskytuje dokonalou kombinaci účinnosti a výkonu.

Apilus Cleo Blend 256 a Cleo Flash 128

Moderní doba v procesu trvalé epilace si dnes žádá inovativní technologie. Začínáte s trvalou epilací metodou elektroepilace a hledáte jednoduchý, počítačem řízený elektroepilační zařízení? Apilus Cleo™ je snadno použitelné elektroepilační zařízení, které přináší trvalé výsledky.

Apilacare

Výhradní distributor
kanadské společnosti Dectro International
pro Českou republiku

Skin Care & Elektrology

Hladnovská 2078/20
Slezská Ostrava
710 00

  • Sdílet